طراحی سایت
سه شنبه 12 مهر 1401.
Oct 04 2022.
/

3

Ghavaanin

1-شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از سایت "بانک جامع اطلاعات بازار ایران" به معنی آگاهي و موافقت کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی میگردد:


تنها کالای عرضهشده در سایت "بانک جامع"، اطلاعات بازار بوده و هیچ جنس فیزیکی یا خدمات متعارف دیگری عرضه نمیگردد.

  • - خرید اطلاعات از سایت "بانک جامع اطلاعات بازار ایران" بر مبنای قوانین و آئیننامههای موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت ميپذيرد.
  • - اطلاعات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیرتجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی و فکری مطالب و اطلاعات موجود در آن متعلق به این بانک اطلاعاتی بوده و هر گونه سوء استفاده از آنها پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکیاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید يا از بخش تماس با سايت، درخواست خود را ارسال نموده و اجازهنامۀ كتبی اخذ نمایید.
  • - اطلاعات قیمتی و مکانی ارائهشده در خصوص كالاها و خدمات خواستهشده از سوی مشتریان بهصورت بهروز بوده و "بانک جامع" خود را ملزم میداند؛ بهطور مداوم نسبت به بررسی و بهروزرسانی اطلاعات بازار اقدام نماید.
  • - كاربران هنگام سفارش كالای اطلاعاتی ملزم میباشند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل درست و ارسال بهموقع سفارش خواهد شد.
  • - سایت "بانک جامع اطلاعات بازار ایران" هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنتی، بانكي، مسائل مخابراتى، تجهیزات سختافزاری و غیره) نمیپذیرد.
  • - تمام ابزاری که در فروشگاه اطلاعاتی اینترنتی "بانک جامع اطلاعات بازار ایران" با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته میشود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
  • ارتباط سایت "بانک جامع اطلاعات بازار ایران" با کاربران ازطریق www.CIBIM.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کردهاند (همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار ميگردد.
  • - فروشگاه اینترنتی "بانک جامع اطلاعات بازار ایران" بههیچوجه اطلاعات منحصربهفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فنآوریها متعهد است حتیالمقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2-شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا (اطلاعات)

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی "بانک جامع اطلاعات بازار ایران"،سایتwww.CIBIM.ir  بهعنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارشدهنده بهعنوان خریدار تلقی میشود.

فروش کالای اطلاعاتی بر مبنای نوع و مقداری صورت میگیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی  "بانک جامع اطلاعات بازار ایران" درج نمودهاست.

  • - ارزش اطلاعات سفارشدادهشده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و هیچگونه مالیات و یا عوارض فروشی ندارد.
  • - بعد از اتمام موفقيتآميز فرايند خريد در "بانک جامع اطلاعات بازار ایران" اطلاعات خريد شما از طريق پيامك به شمارهاي كه در قسمت اطلاعات ثبت كردهايد، ارسال خواهد شد.

3-شرایط تحویل کالا (اطلاعات)

ارسال اطلاعات درخواستی در اين فروشگاه اطلاعاتی بهصورت ایمیلی، پیامکی و یا تلفنی بوده و طبعاً هیچ هزینهای برای خریدار نخواهد داشت.

تماس با ما

                                 7500 360 0901

Telefon                                06142543735

                            CIBIM1394@yahoo.com

درباره ما

"بانک جامع اطلاعات بازار ایران"

یک مغازه، فروشگاه، بنگاه و یا مرکز خدماتی نیست!

بلکه یک اطلاعرسان عمومی بازار شهرستان شماست.

رویکرد اصلی "بانک جامع" عمدتاً تبلیغات و اطلاعرسانی است.